Kontakt oss

Her finner du oss

Kontaktinformasjon Telefon      E-post
Kundemottak/takst – Skade personbil: post@bsras.no
Christina Di Vita Fureid
Marius Svarstad
Anders Kristiansen
413 46 044
95 20 30 00
93 01 36 16
christina@bsras.no
marius@bsras.no
anders@bsras.no
Karosseriavdeling:
Knut Fillinger 930 17 081 knut@bsras.no
Lakkering personbil og MPS micropaint:
Alvaro Avalos 952 23 000 alvaro@bsras.no
Lakkering Lastebil/Maskiner/Interiør:
Kjetil Bredesen 413 59 911 kjetil@bsras.no
Administrasjon:
Knut Solheim, Daglig Leder 962 03 000 knut.solheim@bsras.no
Bilskadesenteret Ringerike 
Follummoveien 64
3516 Hønefoss

Tlf. 32 12 01 60

Hvis det er noe dere lurer på, så er det bare å stille et spørsmål her. Ikke nøl med å ta kontakt. Vi er behjelpelig med det meste.